Collection: Yak Chews

-
𝐎𝐑𝐈𝐆𝐈𝐍𝐀𝐋 𝐘𝐀𝐊 𝐂𝐇𝐄𝐖𝐒
Regular price From $14.00Regular priceUnit price / per -
𝐎𝐑𝐈𝐆𝐈𝐍𝐀𝐋 𝐘𝐀𝐊 𝐂𝐇𝐄𝐖𝐒 (PER KILO)
Regular price From $99.00Regular priceUnit price / per -
🍓🥥 𝐍𝐀𝐓𝐔𝐑𝐀𝐋𝐋𝐘 𝐅𝐋𝐀𝐕𝐎𝐑𝐄𝐃 𝐘𝐀𝐊 𝐂𝐇𝐄𝐖𝐒 🫐🥜
Regular price $15.00Regular priceUnit price / per -
🧀 𝐂𝐇𝐄𝐄𝐒𝐄 𝐏𝐔𝐅𝐅𝐒 🧀 (100g, estimated 13-15 pieces)
Regular price $15.99Regular priceUnit price / per -
🧀 𝐌𝐈𝐂𝐑𝐎𝐖𝐀𝐕𝐀𝐁𝐋𝐄 𝐘𝐀𝐊 𝐂𝐇𝐄𝐖 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐒 🧀 (100g)
Regular price $11.99Regular priceUnit price / per -
🧀 𝐂𝐇𝐄𝐄𝐒𝐄 𝐏𝐎𝐖𝐃𝐄𝐑 🧀
Regular price $15.99Regular priceUnit price / per